Już za miesiąc głosujemy na dzieciaki z Wałbrzycha

ZAPISUJEMY w KALENDARZU! 7-9 grudnia głosujemy w internetowym konkursie Project for Awesome 2018 na nasze dzieciaki! To już za miesiąc! W tych dniach jednym kliknięciem można pomóc dzieciakom wyrywać się z biedy do lepszego świata. Dzieciaki na Was liczą i proszą tylko o zagłosowanie. To nic nie kosztuje! Jeśli filmik o Fundacji Garczyńskiej, która zajmuje się potrzebującymi dziećmi z najbiedniejszej dzielnicy Wałbrzycha, znajdzie się wśród 20, które na świecie zdobędą najwięcej głosów – dzieciaki dostaną dofinansowanie. Będzie na jedzenie, zajęcia edukacyjne, itp.
Startujemy w tym głosowaniu co roku już od 5 lat i 4 razy się udało! Fundacja Garczyńskiej dostała fundusze, które w sporej części pozwoliły na codzienne funkcjonowanie świetlicy dla dzieci.
Od 5 lat codziennie od 14 do 18 przychodzi tam około 20-30 dzieci. Są tam karmione, obdarzane opieką, rozmową, pomocą w nauce. Mają szansę wyjechać na wycieczki i wakacyjne kolonie, zasmakować dobrego życia, bo te którego doświadczają na co dzień jest naprawdę trudne.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s